Main content


Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/virtualki/45714/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Thursday, 19 November 2015 21:17

Konsultacje społeczne dotyczące programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Written by 

W związku z przystąpieniem do opracowania „Programu współpracy Powiatu Nowomiejskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie na rok 2016”  Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu nowomiejskiego do udziału w konsultacjach.
Projekt programu oraz ankieta  dostępne  są u Pełnomocnika Zarządu ds. organizacji Pozarządowych (ul. Grunwaldzka 3, pokój nr 12) oraz na stronie www.powiat-nowomiejski.pl  i na stronie Biuletynu Informacji Publicznej powiatu.  
Spotkanie odbędzie się  27 listopada 2015 r. o godz. 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1  ( pokój nr 15)
Propozycje i uwagi można zgłaszać na ww. spotkaniu, osobiście u Pełnomocnika (ul. Grunwaldzka 3 pok. nr 12)  lub drogą mailową  (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) w formie ankiety do dnia 3 grudnia 2015 r.

Read 1895 times