Głównej zawartości

czwartek, 19 November 2015 21:17

Konsultacje społeczne dotyczące programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Napisał 

W związku z przystąpieniem do opracowania „Programu współpracy Powiatu Nowomiejskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie na rok 2016”  Zarząd Powiatu w Nowym Mieście Lubawskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu nowomiejskiego do udziału w konsultacjach.
Projekt programu oraz ankieta  dostępne  są u Pełnomocnika Zarządu ds. organizacji Pozarządowych (ul. Grunwaldzka 3, pokój nr 12) oraz na stronie www.powiat-nowomiejski.pl  i na stronie Biuletynu Informacji Publicznej powiatu.  
Spotkanie odbędzie się  27 listopada 2015 r. o godz. 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1  ( pokój nr 15)
Propozycje i uwagi można zgłaszać na ww. spotkaniu, osobiście u Pełnomocnika (ul. Grunwaldzka 3 pok. nr 12)  lub drogą mailową  (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w formie ankiety do dnia 3 grudnia 2015 r.

Czytany 1287 razy